| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RECESSING FRAME RLF-INOX 4X58W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 444 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas rāmis |
| Garums | 1.683 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217401961 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |