| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RECESSING FRAME FOR RLF 25, 2 X/3 X 58 W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 385 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas rāmis |
| Garums | 1.683 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217400230 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |