| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | REC2A463/300 REC RCCB |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8546 1000 00 |
| ETIM | EC000905 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.3 A |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3390207087766 |
| Iebūvēts dziļums | 44 mm |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0.25 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6.5 |