| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | REC. BASE WITH COVER Crystalway 30m susp |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 72 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Blīvējums |
| Garums | 372 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191609627 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Tērauds |