| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RCS HSI-M 150W /CL/NDL |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Citi |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 13500 lm |
| Kopējais garums | 0 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 60-69 |
| Diametrs | 0 mm |
| Lampas efektivitāte | 90 lm/W |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 150 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288209562 |
| Krāsa | Balts |
| UV aizsardzība | No |
| Gaismas krāsa | 0 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 10000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 0 kWh |