| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DOJS440/300 Residual Current Circuit Breaker |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 440 V |
| Stabu skaits | 4 |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.1 A |
| Noplūdes strāvas veids | Citi |
| Selektīvā aizsardzība | Yes |
| Īslaicīga aizkavēta paklupšana | Yes |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656071396 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Iebūvēts dziļums | 44 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols | 1-35 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu | 1-25 mm² |
| Ar bloķēšanas ierīci | No |
| Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā | -20-40 °C |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |