| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RC120B LED34S/840 PSD W60L60 VAR-PC |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 36 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718291266488 |
| Gaismas plūsma | 3400 lm |