| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC BN |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 34 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8720169501270 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8720169501270 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8720169501270 |
| Gaismas plūsma | 3400 lm |