| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RBMV 615 A4 Variable bend with quick connector 60x150 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Leņķis | Regulējams |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Kabeļu teknes platums | 150 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 60 mm |
| Virziena maiņa | Horizontālais |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012196097326 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012196909162 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197263898 |
| Modelis | Integrēts savienotājs |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Sānu sienas perforācija | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Nerūsējošs un skābes izturīgs tērauds |
| Montāžas perforācija apakšā | Yes |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Ar vāku | No |