| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MB121P4 RAIL 12X10 L519(1SET=4ST) |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Stabu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815243936 |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Platums | 12 mm |
| Augstums | 519 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Savienojuma veids | Bezskrūvju |
| Sazinieties ar seifu | No |