| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MBT4P15 SET AANSLUITKLEM K2HG |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Stabu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815244704 |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Platums | 12 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Savienojuma veids | Bezskrūvju |
| Sazinieties ar seifu | No |