| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Radio antenna with 2m cable and SMA plug GSM/ UMTS/ LTE/ Bluetooth®/ W |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8529 1095 00 |
| ETIM | EC001698 |
| Montāžas metode | Citi |
| Savienojuma veids | Kontaktdakša |
| Savienojums | SMA |
| Maks. pārraides diapazons | 0 m |
| Gaisa pieaugums | 0 dBi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055144039962 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Savienojuma kabeļa garums | 2 m |
| Iekštelpās | Yes |
| Ar savienojuma kabeli | Yes |
| Ārā | No |
| Stara leņķis horizontāls | 0 ° |
| Stara leņķis vertikāls | 0 ° |
| Omni virziena | Yes |