| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rack mount kit dual (8845A/8846A) Y8846D |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | US |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | 482,6 mm (19 collu) montāžas komplekts |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969378680 |
| Platums | 528 mm |
| Augstums | 101 mm |
| Dziļums | 325 mm |