| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RA High-Density Vertical Cable Manager Kit 48U x 800W - BLK |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Kabeļu tekne |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 800 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 2134 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340594328 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 2210 mm |
| RAL numurs | 9005 |
| Materiāls | Metāls |