R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay image 1
R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005244261
MPN: 863840
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay
Zīmols RELPOL
Kategorijas Elektromehāniskās relejas
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominālā strāva 10 A
Elektriskā pieslēguma veids Savienojums ar kontaktdakšu
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP40
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005244261
Citi tehniskie dati
Platums 34 mm
Augstums 54.5 mm
Dziļums 35 mm
Ar noņemamām skavām No
Piedziņa, polarizācija Bez polaritātes
Braukt, mainot attieksmi Mono stabils
Ar piespiedu vadītiem kontaktiem No
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 220 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Materiāls kontakts Niķelis
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 4
Lejupielādes
Apraksts
Industrial relays R15-2014-23-1220-KD, 4 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 220 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 40.