| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | QTI 3X14/24/220-240 DIM VS20 OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Platums | 40 mm |
| Modelis | Elektroniskais |
| Piemērots lampu jaudai | 14-24 W |
| Garums | 360 mm |
| TC-L tipa lampai | Yes |
| T7 tipa lampai | No |
| T16 tipa lampai | Yes |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| T16-R tipa lampai | Yes |
| T38 tipa lampai | No |
| TC-F tipa lampai | Yes |
| Piemērots lampu jaudai (3 lampas) | 14-24 W |
| Piemērots lampu skaitam | 3 |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | Yes |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | No |
| Aptumšošana DSI | No |