| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | QT-ECO 1X4-16/220-240 L VS50 OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Platums | 22 mm |
| Modelis | Elektroniskais |
| Piemērots lampu jaudai | 82 W |
| Garums | 150 mm |
| Lampas tipam TC-DEL | Yes |
| Lampas tipam TC-TEL | Yes |
| T16 tipa lampai | Yes |
| T26 tipa lampai | Yes |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Lampas tipam TC-SEL | Yes |
| Piemērots lampu jaudai (1 lampa) | 4-16 W |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Aptumšošana DSI | No |