QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8711426950627
MPN: 1319954
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Zīmols EATON
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* GB
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP00
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis No
Versija kā drošības slēdzis No
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 59 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 690 V