| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PvR cable, 4 x 0.5 mm2, length 100 m |
| Zīmols | Telemecanique |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110197303 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3389110197304 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| RAL numurs | 0 |