PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug image 1
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug image 2
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug thumbnail 1
PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug thumbnail 2
Fuse plug
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 8
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4063151307639
MPN: 1220819
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PV-PRO/OE-200/F-1500/9 - Fuse plug
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Lineārie kabeļa savienotāji
Izcelsmes valsts* PL
Harmonizētās sistēmas kods 8535 4000 00
ETIM EC002943
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4063151307639, 4063151307639
Apraksts
Fuse, Range of articles: Sunclix, Fuse plug, color: black, rated voltage: 1500 V DC (bis 4000m ü. NN), rated current: 9 A, Connection method: open cable end, min. cable diameter: 5.8 mm, max. cable diameter: 6.4 mm. SUNCLIX fuse element for protecting panels and devices in photovoltaic systems