PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 5
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 5
FUSE 350A 1500V 3L PV
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 5027590525800
MPN: PV-350A-3L-15
Iepakojums: 1
Kaste: 8
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV
Zīmols EATON
Kategorijas HRC drošinātāji
Izcelsmes valsts* HU
Harmonizētās sistēmas kods 8535 1000 00
ETIM EC004556
Strāvas veids DC
Nominālā strāva 355 A
Izmantošanas kategorija gPV (fotoelementu aizsardzība)
Pārrāvuma spēja 50 kA
Nominālais spriegums DC 1500 V
Drošinātāja konstrukcijas tips saskaņā ar IEC 60269 3L
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5027590525800
Iepakojuma līmenis 2 5027590525824
Citi tehniskie dati
Krāsu kods Balts
Drošinātāja statusa indikatora veids Augšējais drošinātāja stāvokļa indikators
Jaudas zudumi pie nominālās strāvas 84 W
Apraksts
FUSE 350A 1500V 3L PV