| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PV-250ANH2-BL Eaton Bussmann series photovoltaic fuses |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000055 |
| Sprieguma veids | DC |
| Nominālā strāva | 250 A |
| Izmantošanas kategorija | gPV (fotoelementu aizsardzība) |
| Nominālais spriegums DC | 1000 V |
| Drošinātāja konstrukcijas tips saskaņā ar IEC 60269 | NH2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5027590367011 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5027590353373 |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 38 W |
| Izolētas metāla satveršanas izciļņi (IMGL) | No |