| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PUSZKA SERII „LIGHT” EP-048 |
| Zīmols | PCE |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Aizzīmogojams | No |
| Laikapstākļu izturīgs | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Ieplūde no aizmugures | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711112716 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907711112716 |
| Krāsa | Balts |
| Dziļums | 50 mm |
| Diametrs | 84 mm |
| Darbības temperatūra | -25-40 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Ar skrīningu | No |
| Uzlīmējams | No |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | No |
| Caurspīdīgs vāks | No |
| Montāža augsnē | No |
| Montāža zem ūdens | No |