| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PUSHBUTTON HE, BLACK, WITH MARKING |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001038 |
| Cauruma diametrs | 22.5 mm |
| Krāsu poga | Melns/balts |
| Pogas veids | Plakanā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 13 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480554766 |
| Piemērots apgaismošanai | No |
| Atbloķēšanas metode | Nav |
| Pavasaris-atgriešanās | Yes |
| Diametra vāciņš | 30 mm |
| Piemērots avārijas apturēšanai | No |
| Krāsa priekšējais gredzens | Melns |
| Platuma atvēršana | 0 mm |
| Augstuma atvere | 0 mm |
| Materiāls priekšējais gredzens | Plastmasas |
| Ar priekšējo gredzenu | Yes |
| Konstrukcijas tipa objektīvs | Apaļš |
| Barošanas sprieguma lampa | 0 V |
| Pārslēgšanas funkcijas fiksēšana | No |