| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Pushbutton front, square, IP66, black A16 2004A |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Lenses and Covers for Control Devices
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5015 00 |
| Krāsu lēca | Melns |
| Konstrukcijas veids | Augsts |
| Iebūvētais diametrs | 16 mm |
| Lēcas forma | Kvadrātveida |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4536853009878, 4536853009878 |
| Platums | 15.1 mm |
| Augstums | 15.1 mm |
| Apzīmēts | No |