| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Push-in type jumper bar;insulated;from 1 to 10;light gray |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000489 |
| Modelis | Šķērssavienotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4044918508681 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4044918508681 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4044918508681 |
| Montāžas metode | Ieslēdzams |
| Krāsa | Pelēks |
| Izolēts | Yes |
| Nominālais spriegums | 440 V |
| Moduļu atstatums | 45 mm |
| Tiltu skavu skaits | 10 |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Yes |
| Nominālā strāva In | 18 A |
| Sprādzienpārbaudīta versija "Ex e" | Yes |