| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Push-butt. insert f. hotel card sw. cov. 10A, change-ov. cont., NC/NO |
| Zīmols | Berker |
| Kategorijas |
Gaismas slēdži
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000029 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements |
| Darbības metode | Viesnīcas karte |
| Modelis | Viena poga |
| Nesatur halogēnus | No |
| Nospiedums | Nav |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Ar signāllampiņu | No |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | No |
| Atsauksmes signāla kontakts | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Stabu skaits | 1 |
| Materiāls | Citi |
| Stiprinājuma veids | Stiprinājums ar knaiblīti |
| Rokeru skaits | 0 |
| Ar apgaismojumu | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 71 mm |
| Ierīces dziļums | 41 mm |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 44 mm |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011334237716 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011334237716 |