| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PTC thermistor probe DA1-T - surface probe - 60°C |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
Temperatūras zonde |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Modelis | Tapa |
| Mērīšanas diapazons | 60 °C |
| Materiāls | Citi |
| Savienojuma kabeļa garums | 1 m |
| Garuma zonde | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110531916 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3389110531913 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3389110531914 |