| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PTC SONDE 110 GRADEN |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
Temperatūras zonde |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8533 4010 00 |
| Modelis | Tapa |
| Mērīšanas diapazons | 110 °C |
| Materiāls | Citi |
| Savienojuma kabeļa garums | 1 m |
| Garuma zonde | 250 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110531848 |