| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PS- 60W- 24V- Non secourue |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002542 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Jaudas izvade | 50 W |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Maks. izejas strāva 1 | 2.5 A |
| Maks. izejas strāva 2 | 2.5 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191614010 |
| Platums | 164 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Dziļums | 174 mm |
| Iebūvētais augstums | 164 mm |
| Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 | Nav |
| SIL saskaņā ar IEC 61508 | Nav |