PRVS3501 Main Distribution Board image 1
PRVS3501 Main Distribution Board image 2
PRVS3501 Main Distribution Board image 3
PRVS3501 Main Distribution Board image 4
PRVS3501 Main Distribution Board image 5
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 1
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 2
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 3
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 4
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 5
SEGR.VER.REAR H=200MM W=1250MM NO I.UP.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8015646796639
MPN: 1STQ009141A0000
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PRVS3501 Main Distribution Board
Zīmols ABB
Kategorijas Montāžas komponentes
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC002525
Ar kabeļa ievadi No
Materiāls Tērauds
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 2a Yes
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 2b Yes
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 3a Yes
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 3b Yes
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 4a Yes
Iekšējai atdalīšanai veidlapa 4b Yes
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8015646796639
Citi tehniskie dati
Krāsa Citi
Platums 1252 mm
Augstums 198 mm
Konstrukcijas veids Montāžas komplekts
Ar slēdzeni No
Virsmas apdare Citi
Lejupielādes
Apraksts
segr.ver.rear h=350mm w=1250mm no i.up.