PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay image 1
PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005219030
MPN: 862275
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay
Zīmols RELPOL
Kategorijas Relejs 24V DC
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4190 00
ETIM EC001437
Nominālā strāva 16 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 3
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005219030
Citi tehniskie dati
Platums 41.5 mm
Augstums 77.3 mm
Dziļums 84.5 mm
Ar noņemamām skavām No
Piedziņa, polarizācija Bez polaritātes
Braukt, mainot attieksmi Mono stabils
Ar piespiedu vadītiem kontaktiem No
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 24 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Materiāls kontakts Niķelis
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 0
Lejupielādes
Apraksts
Relays for railroad industry - interface PRUCT-2023-26-W024-V0, 3 NO. Contact material: AgNi. Voltage coil 24 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.