Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 2
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 2
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4047101416640
MPN: 6837733
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT10R-2043-U1-H1141
Zīmols TURCK
Kategorijas Spiediena sensori
Izcelsmes valsts* CH
Harmonizētās sistēmas kods 9026 2020 00
ETIM EC002990
Apkārtējās vides temperatūra -30 °C
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 0 V ... 2 V No
Analogā izeja 0 V ... 5 V No
Analogā izeja 2 V ... 10 V No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4047101416640, 4047101416640
Lejupielādes
Apraksts
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 10 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2", buitendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, M12 × 1