Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT10R-1004-I2-WM0.5 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4047101431827
MPN: 6837729
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT10R-1004-I2-WM0.5
Zīmols TURCK
Kategorijas Spiediena sensori
Izcelsmes valsts* CH
Harmonizētās sistēmas kods 9026 2020 00
ETIM EC002990
Apkārtējās vides temperatūra -30 °C
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 0 V ... 2 V No
Analogā izeja 0 V ... 5 V No
Analogā izeja 2 V ... 10 V No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4047101431827, 4047101431827
Lejupielādes
Apraksts
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 10 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Kabelapparaat, litzedraden met open uiteinde