Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2001-I2-H1143 image 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2001-I2-H1143 image 2
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2001-I2-H1143 thumbnail 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2001-I2-H1143 thumbnail 2
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4047101402957
MPN: 6837681
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT100R-2001-I2-H1143
Zīmols TURCK
Kategorijas Spiediena sensori
Izcelsmes valsts* CH
Harmonizētās sistēmas kods 9026 2020 00
ETIM EC002990
Apkārtējās vides temperatūra -30 °C
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 0 V ... 2 V No
Analogā izeja 0 V ... 5 V No
Analogā izeja 2 V ... 10 V No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4047101402957, 4047101402957
Lejupielādes
Apraksts
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 100 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4", binnendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, M12 × 1