Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT1.5V-1004-I2-H1143 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4047101432329
MPN: 6837788
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT1.5V-1004-I2-H1143
ETIM EC002990
Apkārtējās vides temperatūra -30 °C
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 0 V ... 2 V No
Analogā izeja 0 V ... 5 V No
Analogā izeja 2 V ... 10 V No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4047101432329, 4047101432329
Lejupielādes
Apraksts
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik -1 … 1.5 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Apparaat met stekker, M12 × 1