Pressure Sensor With Voltage Output (3-Wire)   PT4A-1004-U1-H1143/X image 1
Druksensor, met spanningsuitgang (3-draads)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4047101408102
MPN: 6839505
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Pressure Sensor With Voltage Output (3-Wire)  PT4A-1004-U1-H1143/X
ETIM EC002990
Apkārtējās vides temperatūra -30 °C
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
Analogā izeja 0 V ... 2 V No
Analogā izeja 0 V ... 5 V No
Analogā izeja 2 V ... 10 V No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4047101408102, 4047101408102
Lejupielādes
Apraksts
Druksensor, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, Drukbereik 0 … 4,0 bar abs., Drukpiekbescherming, 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Apparaat met stekker, M12 × 1