| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LPTEBEMP LIGHTING ENCLOSURE TYPE E-B EMPTY ; LPTEBEMP |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | TR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000331 |
| Montāžas metode | Metriskais |
| Platums | 148 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Par maks. fanu skaits | 0 |
| Diametrs | 8 mm |
| Ar iebūvētu filtru | No |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815243790 |