| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | pre-wired connector - cable 10 m - for passive splitter box - with 8 channels |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Sensoru/aktuatoru savienojumu kabeļi
|
| ETIM | EC001855 |
| Stabu skaits | 8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110404586 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3389110404584 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Pārmeklēts | No |
| Nepārtrauktības rezistors | 0 mOhm |
| Kontaktvirsmas materiāls | Citi |
| Vulkanizēt | No |
| Kabeļa apvalka materiāls | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Elektrības pieslēguma veids, kastes pusē | Citi |
| Elektrības pieslēguma veids, lauka pusē | Citi |
| Pozicionēšanas kabeļa padeve, kastes pusē | Citi |
| Pozicionēšanas kabeļa padeve, lauka pusē | Citi |
| Ar LED indikāciju | No |
| Materiāla kontakta korpuss | Citi |
| Krāsu kabeļa apvalks | Oranža |
| Nominālā strāva In | 0 A |