| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Pre-cut lid AEE 4gang,BR70172,light grey |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC000190 |
| Vienību skaits | 4 |
| Garums | 500 mm |
| Ierīces veids | Ķēdes pārtraucēja uzstādīšanas bloks, 4 reizes |
| Platuma atvēršana | 72 mm |
| Diametrs atvere | 0 mm |
| Augstuma atvere | 46 mm |
| Pārsega platums | 120 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740223423 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012740223423 |
| Krāsa | Pelēks |
| Modelis | Vienkāršs |
| Nesatur halogēnus | No |
| RAL numurs | 7035 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Iekšējais gulošais |
| Ar etiķetes laukumu | No |
| Savienojuma pārsegs | No |
| Ar aizsargfoliju | Yes |