PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting image 1
Device connector front mounting
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4063151558673
MPN: 1308652
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Apaļie savienotāji
Izcelsmes valsts* PL
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002635
Apkārtējās vides temperatūra 85 °C
Strāvas kontaktu skaits 0
Kontroles kontaktu skaits 5
Datu kontaktu skaits 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4063151558673
Citi tehniskie dati
Bloķēšanas mehānisms Citi
Pārmeklēts No
Ar statusa indikāciju No
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Ar aizsargvadu No
Apraksts
Panel feed-through, Range of articles: PRC 20, Device connector front mounting, color: black, number of positions: 5, min. conductor cross section: 0.5 mm², max. conductor cross section: 2.5 mm², rated voltage: 400 V, rated current: 20 A, Connection method: Screw connection, Type of contact: Socket. Setting option for release: 1. with a tool or 2. by hand