| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PR PICTOGRAM RIGHT EXIT LWRE FOR EE11PL |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 140 mm |
| Modelis | Ievietojuma loksne/plāksne |
| Abpusējs | Yes |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 460 mm |
| Virziens | Pa labi |
| Atpazīšanas attālums | 12 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8435156912105 |