PPFV2100 Main Distribution Board image 1
MD01 image 2
MD01 image 3
MD01 image 4
MD01 image 5
PPFV2100 Main Distribution Board image 6
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 6
PPFV2100 Abschlussprofil, vertikal, Rastereinheit 14 / Bauhöhe 10, 2 Stück
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8015646821843
MPN: 1STQ002289B0000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PPFV2100 Main Distribution Board
Zīmols ABB
Kategorijas Montāžas komponentes
Harmonizētās sistēmas kods 7326 9098 00
ETIM EC002620
Modelis Montāžas komplekts
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8015646821843
Citi tehniskie dati
Krāsa Citi
Platums 88 mm
Augstums 2104 mm
Dziļums 14.1 mm
Materiāls Metāls
Lejupielādes
Apraksts
N.2 IP31 vertical profile H=2100mm: Horizontal/vertical front closing profiles IP30