| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | POWERBALL HCI®-TS Excellence 70 W/942 NDL PB Excellence |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | RX7s |
| Gaismas plūsma | 7600 lm |
| Kopējais garums | 120 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 20 mm |
| Lampas efektivitāte | 108 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Lampas spriegums | 94 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Lampas apzīmējums | T6 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899951174 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899951181 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4052899951174 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| UV aizsardzība | Yes |
| Degšanas pozīcija | P45 |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Keramika |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | Yes |
| Gaismas krāsa | 942 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 20000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 80.3 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat)Productvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Gebouwen, monumenten, bruggen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.