| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | POWERBALL HCI®-T Excellence 35 W/930 WDL PB Excellence |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | G12 |
| Gaismas plūsma | 4200 lm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 20 mm |
| Lampas efektivitāte | 120 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, vienkanāla |
| Lampas spriegums | 90 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 35 W |
| Lampas apzīmējums | T6 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899238640 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899238657 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4052899238640 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| UV aizsardzība | Yes |
| Degšanas pozīcija | Jebkurš |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Keramika |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | Yes |
| Gaismas krāsa | 930 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 20000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 42.9 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat). Gemiddelde levensduur: 16.000 u (35W/942 met E-VSA 70 400 Hz blokgolfstroom). HCI-T 50W alleen voor gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroomProductvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelinterieurs, etalages. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.