| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | POWER RELAY |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Electromechanical Relays
|
| Nominālā strāva | 50 A |
| Slēdža kontakta veids | Divkāršs kontakts |
| Elektriskā pieslēguma veids | PCB savienojums |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 3 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823408286 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823408279 |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 57.5 mm |
| Dziļums | 51.5 mm |
| Piedziņa, polarizācija | Bez polaritātes |
| Braukt, mainot attieksmi | Mono stabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 8 V |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |