| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Power Distribution Unit H11-100 2-pole 40 A 30 mA RCD |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC000003 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Nominālā bojājuma strāva | 3.0E-5 A |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Selektīvā aizsardzība | No |
| Biežums | 50 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100386511 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100386511 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6438100386511 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |