DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081945016
MPN: 197622
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILMT80(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 37 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 37 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 80 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081945016
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 110 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 0 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 0 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW