DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081944996
MPN: 197620
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILMT50(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 22 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 22 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 50 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081944996
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 70 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 0 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 0 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW