| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | POTI zERz 4K7 1W OU=1 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001027 |
| Cauruma diametrs | 31.5 mm |
| Elektrības patēriņš | 1 W |
| Pretestība | 4.7 Ohm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217437670 |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Apgriezienu skaits | 0-1 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |